Menu

Verdere versoepelingen coronamaatregelen

Vanaf 7 juni versoepelen we de coronamaatregelen nog meer. Wat doen we nog wel en welke maatregelen komen te vervallen?

1,5 meter afstand
Het verzoek om waar mogelijk 1,5 meter afstand te houden vervalt. 

Dragen van mondneusmaskers
Medewerkers dragen in een aantal situatie nog een mondneusmasker. Bijvoorbeeld bij patiënten met luchtwegklachten, bij patiëntencontact binnen anderhalve meter of als een patiënt erom vraagt. 

Bezoekregeling ziekenhuis
In het ziekenhuis blijft het bezoekuur van 18:00 tot 20:00 uur. De patiënt mag twee bezoekers tegelijkertijd ontvangen. De bezoekers mogen wisselen.

Privacyoverzicht

Deze site maakt gebruik van cookies, zodat wij je de best mogelijke gebruikerservaring kunnen bieden. Cookie-informatie wordt opgeslagen in je browser en voert functies uit zoals het herkennen wanneer je terugkeert naar onze site en helpt ons team om te begrijpen welke delen van de site je het meest interessant en nuttig vindt.