Menu

Toegankelijkheid ziekenhuis

Toegankelijkheid voor mensen met een beperking
Ons ziekenhuis is goed toegankelijk voor mensen met een beperking. Bij de hoofd- en achteringang zijn voldoende parkeerplaatsen speciaal voor hen. De poliklinieken en afdelingen zijn gemakkelijk bereikbaar en er zijn meerdere liften aanwezig.

Rolstoel lenen
Bij de hoofd- en achteringang van het ziekenhuis zijn rolstoelen te leen. Deze zijn voor patiënten en bezoekers die minder goed kunnen lopen. U heeft een muntstuk van € 2,- nodig om een rolstoel te gebruiken. Als u de rolstoel terugbrengt, krijgt u uw muntstuk weer terug. Heeft u hulp nodig? Vraag het bij de receptie. Zij kunnen een vrijwilliger vragen om u te helpen.

Privacyoverzicht

Deze site maakt gebruik van cookies, zodat wij je de best mogelijke gebruikerservaring kunnen bieden. Cookie-informatie wordt opgeslagen in je browser en voert functies uit zoals het herkennen wanneer je terugkeert naar onze site en helpt ons team om te begrijpen welke delen van de site je het meest interessant en nuttig vindt.